DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Závesné kúpeľňové umývadlá
- Keramické nástenné umývadlo Atlantic 50 x 42 cm s otvorom na armatúru
Keramické nástenné umývadlo Atlantic 50 x 42 cm s otvorom na armatúru
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Keramické nástenné umývadlo Atlantic 50 x 42 cm s otvorom na armatúru3-7 dní60,50 €49,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Malé umývadlo zo série Atlantic poslúži k základnému vybaveniu rôznych kúpeľní a toaliet. Vďaka univerzálnemu tvaru a klasickej úprave ho využijete ako doma, tak aj v komerčných priestoroch. Nástenná montáž tohto umývadla umožňuje jednoduché prispôsobenie rôznym aranžmánom a usporiadanie daného WC požadovaným spôsobom.
Vlastnosti a výhody
Model série Atlantic je umývadlo, ktoré dobre poslúži v rôznych objektoch - pre jeho univerzálny tvar ho môžete umiestniť do domácich kúpeľní, verejných toaliet, sanitárnych a technických miestností. Malé rozmery a spôsob montáže na stenu zaisťujú jednoduché prispôsobenie rôznym povrchom, najmä malým alebo úzkym toaletám. Vďaka klasickému profilu ho ľahko skombinujete s akýmkoľvek typom nábytku a rôznymi aranžmánmi a štýlmi - modernými aj tradičnými. Toto umývadlo je nielen estetické, ale aj vysoko funkčné - vďaka širokej polici si v ňom budete môcť uložiť praktické doplnky užitočné pri každodennej starostlivosti a hygienických procedúrach.
- Cersanit bielej farby
- 10 rokov záruka
- Stredový otvor pre batériu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Cersanit |
| Hĺbka produktu | 420 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 160 mm |
| séria | Atlantiku |
| Typ umývadla | Stena |
| Hmotnosť produktu | 13,05 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5907536600337 |

1850 + recenzí









