DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Keramické umývadlo Mirano Livia 60 cm
Keramické umývadlo Mirano Livia 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Keramické umývadlo Mirano Livia 60 cm3-7 dní69,76 €56,72 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elegantná kombinácia funkčnosti a štýlu - keramické umývadlo Mirano Livia so šírkou 60 cm je dokonalou voľbou do každej kúpeľne. Vyrobené z kvalitnej bielej keramiky v obdĺžnikovom tvare zaisťuje pohodlie pri používaní a jednoduché čistenie. Na umývadlo nábytkového typu s jedným otvorom pre batériu a objemom 6 litrov poskytuje výrobca 2-ročnú záruku.
Vlastnosti a výhody
Vneste eleganciu do vašej kúpeľne s moderným keramickým umývadlom Mirano Livia so šírkou 60 cm. Toto obdĺžnikové nábytkové umývadlo sa vyznačuje klasickou bielou farbou, ktorá dokonale zapadne do každej kúpeľne a dodá jej svieži a čistý vzhľad. Je vyrobený z vysoko kvalitnej keramiky, je odolný a ľahko sa čistí. Umývadlo Mirano Livia s jednou misou a objemom 6 litrov je praktické aj štýlové. Vybavený jedným otvorom pre batériu s priemerom 35 mm, umožňuje jednoduchú inštaláciu vybraných armatúr. Sada neobsahuje odtok, čo umožňuje prispôsobiť odtokové prvky vašim individuálnym potrebám. Vďaka vhodnej šírke (610 mm) a kompaktnej výške (178 mm) sa umývadlo perfektne hodí k najrôznejšiemu kúpeľňovému nábytku a jeho hmotnosť 13 kg zaručuje stabilnú inštaláciu. Vyberte si umývadlo Mirano Livia, ktoré dodá vašej kúpeľni nádych modernosti a elegancie.
Technické špecifikácie
| záruka výrobcu | 2 roky |
|---|---|
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Počet komôr | 1 |
| Počet otvorov pre batérie | 1 |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Marka | Mirano |
| Materiál | Keramika |
| Vrátane odtoku | Bez odtoku |
| Kapacita | 6Y |
| Šírka produktu | 610 mm |
| Priemer otvoru pre batériu | 35 mm |
| Typ produktu | Umývadlo |
| Typ umývadla | Nábytok |
| Hmotnosť produktu | 13 kg |
| Výška produktu | 178 mm |
| Kód produktu | 5908271107389 |

1850 + recenzí








