DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Keramické závesné umývadlo Roca Akcess NPS 66X55 cm s otvorom pre armatúru
Keramické závesné umývadlo Roca Akcess NPS 66X55 cm s otvorom pre armatúru
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Keramické závesné umývadlo Roca Akcess NPS 66X55 cm s otvorom pre armatúru3-7 dní116,08 €94,37 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Kompletné riešenie pre zdravotne postihnutých alebo starších ľudí
- Bezpečnosť a pohodlie
- Otvor pre kohútik
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 550 mm |
|---|---|
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Farba | biely |
| Počet komôr | 1 |
| Počet otvorov pre batérie | 1 |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Marka | Roca |
| Materiál | Keramika |
| Názov/číslo modelu | A32723500P |
| Vrátane odtoku | Bez odtoku |
| Akýsi balík | Balenie |
| séria | Prístup |
| Spôsob montáže | Montáž na stenu |
| Podrobnosti o záruke | 5 rokov |
| Šírka produktu | 660 mm |
| Priemer otvoru pre batériu | 35 mm |
| Priemer produktu | 660 mm |
| Typ produktu | Umývadlo |
| Typ umývadla | Stena |
| Zahrnuté | Upevňovacia súprava |
| Hmotnosť produktu | 17 kg |
| Výška produktu | 165 mm |
| S prevodom | Bez prevodu |
| Kód produktu | 8433290971514 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








