DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Kompaktné WC
- Kompaktné WC Cersanit Taza s pomaly sa zatvárajúcim sedadlom
Kompaktné WC Cersanit Taza s pomaly sa zatvárajúcim sedadlom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kompaktné WC Cersanit Taza s pomaly sa zatvárajúcim sedadlom3-7 dní138,89 €112,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kompaktná toaleta sa využije pri dokončovaní kúpeľne vo vašom byte. Vyznačuje sa vynikajúcimi vlastnosťami odolnosti, čo je dané tým, že je vyrobený z odolnej keramiky. Biela farba je univerzálna a skvele sa hodí na toalety – umožňuje udržiavať kompakt v bezchybnej čistote. V našej ponuke nájdete aj ďalšie prvky sanitárnej keramiky.
Vlastnosti a výhody
Kompaktná toaleta je nevyhnutným prvkom vybavenia každej kúpeľne, preto nájde uplatnenie vo vašej domácnosti. Dá sa použiť aj na toaletách vo verejných budovách. Výrobok je vyrobený z keramiky, materiálu s vynikajúcou odolnosťou - takže Vám bude dlho bezchybne slúžiť pri zachovaní estetických hodnôt. Kompakt je biely, takže sa perfektne hodí ku všetkej sanitárnej keramike v kúpeľni. Súčasťou sady je aj pomaly sa zatvárajúca doska, takže si tento prvok nemusíte kupovať sami. Naša ponuka zahŕňa široký výber kompaktov, umývadiel, vaní a pod., aby ste si mohli úspešne doplniť vybavenie vašej kúpeľne.
- Farba keramiky je Cersanit biela
- 10 rokov záruka
- Úsporný vodný splachovací systém 3/6 l
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Toalety |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | Cersanit |
| Hĺbka (cm) | 47 cm |
| Vzdialenosť od steny | 160 mm |
| šírka (cm) | 39 cm |
| výška (cm) | 80 cm |
| séria | Taza |
| Splachovací typ | Úspora vody |
| Typ zadnej časti WC | Kompaktný |
| Typ nádrže | Kompaktná nádrž |
| Hmotnosť (kg) | 33,66 kg |
| Kód produktu | 5907720657994 |

1850 + recenzí









