DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Kompaktné WC
- Kompaktné WC Roca Brava s vertikálnym pomaly dovieracím sedadlom
Kompaktné WC Roca Brava s vertikálnym pomaly dovieracím sedadlom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kompaktné WC Roca Brava s vertikálnym pomaly dovieracím sedadlom3-7 dní158,80 €129,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kompaktné WC Roca Brava s vertikálnym pomaly dovieracím sedadlom je praktickým prvkom vybavenia kúpeľne. Poskytuje komfort pri každodennom používaní toalety. Splachovací systém šetrí vodu. Výrobok sa vyznačuje vysokou životnosťou. Vďaka tomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte praktický kúpeľňový doplnok, ktorý vám poskytne pohodlie pri každodennej toalete? Určite vyskúšajte toaletný kompakt Roca Brava s vertikálnym pomaly dovieracím sedadlom. Jeho inštalácia je jednoduchá, takže to zvládnete aj sami. Výrobok je veľmi hygienický, takže nie sú žiadne problémy s jeho udržiavaním v čistote. Kompaktná toaleta Roca Brava s vertikálnym pomaly zatváracím sedadlom je vybavená ekonomickým splachovacím systémom, ktorý šetrí vodu, čo sa premieta do nižších účtov. Model je vyrobený z kvalitnej keramiky, ktorá je mimoriadne odolná. Ideálne do moderných interiérov. Hľadáte iné vybavenie do kúpeľne? Pozrite si ponuku predajne Castorama.
- Moderný dizajn
- Antibakteriálna doska
- Odolný materiál
- Celá sada
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kompaktná toaleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Roca |
| Hĺbka (cm) | 48,5 cm |
| šírka (cm) | 35,5 cm |
| výška (cm) | 75 cm |
| Podrobnosti o záruke | 5 rokov pre keramiku |
| Typ okraja | Žiadna hrana |
| Typ WC sedátka | Štandardné |
| Splachovací typ | Dvojité splachovanie |
| Typ zadnej časti WC | Polokrytý |
| Hmotnosť (kg) | 29,8 kg |
| Kód produktu | 8433290816907 |

1850 + recenzí








