DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Hrnčeky a poháre
- Kúpeľňový hrnček Ulva čierny
Kúpeľňový hrnček Ulva čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kúpeľňový hrnček Ulva čierny3-7 dní12,93 €10,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny kúpeľňový hrnček Ulva je veľmi praktickým a mimoriadne estetickým doplnkom každej kúpeľne alebo toalety. Intenzívny odtieň čiernej sa bude hodiť najmä v modernej výzdobe. Doplnok je vyrobený z odolnej a odolnej polyesterovej živice. Poslúži vám dlho a uľahčí každodennú dentálnu hygienu
Vlastnosti a výhody
Čierny kúpeľňový hrnček Ulva je jedinečným doplnkom. Na jeho výrobu bola použitá polyesterová živica. Vďaka tomu je pohár o niečo ťažší ako ostatné plastové doplnky. Táto zvýšená hmotnosť sa premieta do lepšej stability. Živica tiež poskytuje intenzívnu čiernu farbu, ktorá nevybledne ani po opakovanom použití alebo neustálom kontakte s vodou. Čierny kúpeľňový hrnček Ulva využijete takmer v každej kúpeľni a WC. Najviac sa však hodí k modernému dizajnu miestnosti. Doplnok zo série Ulva uľahčuje ústnu hygienu a je originálnym dekoratívnym doplnkom. K hrnčeku zlaďte aj ostatné kúpeľňové doplnky. Ak to chcete urobiť, pozrite sa na sortiment predajní Castorama
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový hrnček |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka produktu | 75 mm |
| Šírka produktu | 75 mm |
| Výška produktu | 100 mm |
| séria | Ulva |
| Spôsob montáže | Voľne stojaci |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné |
| Hmotnosť produktu | 240 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Polymérna živica |
| Skončiť | Matný |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa, WC |
| Kód produktu | 6930143000015 |

1850 + recenzí











