DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Koberce a koberčeky
- Kúpeľňový koberček Balan 50 x 80 cm bielo/čierna
Kúpeľňový koberček Balan 50 x 80 cm bielo/čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kúpeľňový koberček Balan 50 x 80 cm bielo/čierna3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kúpeľňový predložka Balan biela/čierna vám umožní zvýšiť každodenný komfort a bezpečnosť pri používaní kúpeľne. Vďaka nemu minimalizujete riziko pádu na klzkej podlahe a zároveň si ochránite nohy pred studenou podlahou. Koberec sa ľahko udržuje v čistote - môžete ho prať v práčke.
Vlastnosti a výhody
Ak sa chcete dlho tešiť z vkusne zariadenej kúpeľne, uistite sa, že máte tie správne doplnky. Jedným z nich môže byť kúpeľňový koberec Balan 50 x 80 cm bielo/čierny. Vďaka nemu ochránite svoje bosé nohy pred studenou podlahou. Protišmyková latexová podložka účinne zabraňuje kĺzaniu koberca po podlahe. Klasické farby tohto produktu mu umožnia ladiť s mnohými kúpeľňovými aranžmánmi. Kúpeľňový koberec Balan bielo/čierny je vyrobený z odolnej bavlny. Vďaka tomu sa nestrapká a pôsobí dlho esteticky. Môžete ho prať v práčke pri teplote nie vyššej ako 30°C. V našej ponuke nájdete aj ďalšie doplnky zo série Balan - vytvorte si s nimi ucelený aranžmán!
- Výrobok je vyrobený zo 100% bavlny s certifikátom OEKO-TEX
- Protišmyková
- Obdĺžnikový
- Flís ostrihaný
- Ľahko sa čistí, možno prať v práčke do 30°C
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Koberec do kúpeľne |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 800 mm |
| Hrúbka produktu | 15 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Informácie o životnom prostredí | Certifikát OEKO TEX |
| séria | Balan |
| Typ fleece | Ostrihané |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmyková |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely čierny |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál podkladovej vrstvy | latex |
| Materiál | Bavlna |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Pokyny na umývanie | Možno prať v práčke pri teplote do 30°C |
| Reverzibilné | Zvrat nie je možný |
| Kód produktu | 5059340202310 |

1850 + recenzí










