DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo 50 cm dub / čierna
Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo 50 cm dub / čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo 50 cm dub / čierna3-7 dní138,89 €112,92 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Moderný styling
- Vodiace lišty zásuviek s mäkkým zatváraním
- Lak predných dielov: matná čierna
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 130 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 520 mm |
| séria | Azzura Novinka |
| Spôsob montáže | Závesné |
| Typ dverí | Dvojité |
| Mäkké zatváranie | Zásuvky s mäkkým zatváraním |
| Počet rukovätí | 2 |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna, dubová |
| Materiál čela zásuvky | Laminovaná drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF). |
| Kód produktu | 5908271112161 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









