DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo, 65 cm, biela
Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo, 65 cm, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo, 65 cm, biela3-7 dní138,89 €112,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela umývadlová skrinka Mirano Azzura New je veľmi funkčný kus nábytku určený na zariadenie kúpeľne. Skrinku je možné inštalovať priamo pod umývadlo. Výrobok je vybavený dvoma zásuvkami s vodidlami s tichým zatváraním. Boky skrine sú pokryté vrstvou laku. Nábytok má moderný štýl.
Vlastnosti a výhody
Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura New 65 cm biela je kus nábytku, ktorý nájde využitie v kúpeľni. Vďaka svojmu modernému štýlu a bielej povrchovej úprave sa skrinka ľahko prispôsobí mnohým plánovaným zariadeniam interiéru. Produkt série Azzura sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Bol vyrobený z drevovláknitých dosiek strednej hustoty. Navyše sú predné aj bočné strany lakované. To obmedzuje vplyv vody na samotný nábytok. Biela umývadlová skrinka Mirano Azzura New je vybavená dvomi zásuvkami. Otvárajú sa vďaka vodidlám s mechanizmom tichého zatvárania. Biela lesklá predná strana pôsobí veľmi esteticky. Predajne Castorama ponúkajú skrinky dostupné aj v iných farbách. Kúpte si aj iné druhy nábytku.
- Moderný styling
- Lakované boky skrinky
- Vodiace lišty zásuviek s mäkkým zatváraním
- Predné strany sú lakované bielou lesklou farbou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 140 mm |
| Šírka produktu | 650 mm |
| Výška produktu | 630 mm |
| séria | Azzura Novinka |
| Spôsob montáže | Závesné |
| Typ dverí | Dvojité |
| Mäkké zatváranie | Zásuvky s mäkkým zatváraním |
| Počet rukovätí | 2 |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál čela zásuvky | Laminovaná drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF). |
| Kód produktu | 5908271112468 |

1850 + recenzí









