DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo 65 cm dub / čierna
Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo 65 cm dub / čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo 65 cm dub / čierna3-7 dní138,89 €112,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura New dub/čierna vám umožní využiť priestor pod umývadlom. Takto zakryjete nevábny odtok. Nábytok je ideálny na uloženie každodennej kozmetiky. Skriňa je vyrobená z drevotriesky. Vyznačuje sa odolnosťou proti poškriabaniu a oderu.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste funkčne využiť priestor pod umývadlom? Skvelým nápadom bude umývadlová skrinka Mirano Azzura New 65 cm dub / čierna. Získate tak priestor na uloženie doplnkov a kozmetiky. Zásuvky nábytku sú vybavené systémom tichého zatvárania, ktorý zaisťuje pohodlie pri používaní a eliminuje vŕzganie. Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura New dub / čierna má matný povrch, vďaka ktorému sa drobné nečistoty lepšie ukryjú. Módny dizajn bude perfektne fungovať v moderných aranžmánoch. Nábytok je vyrobený z kvalitnej drevotriesky, ktorá je odolná voči poškriabaniu a oderu. Ďalšie modely umývadlových skriniek zo série Azzura nájdete v ponuke predajne Castorama.
- Moderný styling
- Vodiace lišty zásuviek s mäkkým zatváraním
- Lak predných dielov: matná čierna
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 140 mm |
| Šírka produktu | 650 mm |
| Výška produktu | 630 mm |
| séria | Azzura Novinka |
| Spôsob montáže | Závesné |
| Typ dverí | Dvojité |
| Mäkké zatváranie | Zásuvky s mäkkým zatváraním |
| Počet rukovätí | 2 |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna, dubová |
| Materiál čela zásuvky | Laminovaná drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF). |
| Kód produktu | 5908271112178 |

1850 + recenzí










