DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo, 65 cm, zelená
Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo, 65 cm, zelená
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mirano Azzura New skrinka pod umývadlo, 65 cm, zelená3-7 dní138,89 €112,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Umývadlová skrinka Mirano Azzura New zelená je kus nábytku, do ktorého uložíte najnutnejšie kúpeľňové doplnky. Môžete si ho jednoducho nainštalovať sami. Systém tichého zatvárania zaisťuje komfort pri používaní skrine. Nábytok je vyrobený z drevotriesky. Je odolný voči poškriabaniu a oderu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte kus nábytku, ktorý vám umožní uložiť doplnky do kúpeľne? Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura New 65 cm zelená bude na tento účel ako stvorená. Môžete v nej skladovať čistiace prostriedky alebo kozmetiku. To vám pomôže udržať poriadok v kúpeľni. Nábytok je určený na svojpomocnú montáž. Môžete si s tým poradiť bez pomoci profesionála. Umývadlová skrinka Mirano Azzura New zelená je vybavená zásuvkami so systémom tichého zatvárania. Umožňuje tiché používanie. Nábytok je vyrobený z drevotriesky, ktorá je odolná voči poškriabaniu a oderu. Skrinka je v zelenej farbe, ktorá dobre poslúži v očarujúcich aranžmánoch. Prezrite si ponuku predajne Castorama, ak hľadáte iné odtiene umývadlových skriniek Mirano.
- Moderný styling
- Lakované boky skrinky
- Vodiace lišty zásuviek s mäkkým zatváraním
- Matný zelený predný lak
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 351 mm |
| Šírka produktu | 650 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Azzura Novinka |
| Spôsob montáže | Závesné |
| Typ dverí | Dvojité |
| Mäkké zatváranie | Zásuvky s mäkkým zatváraním |
| Počet rukovätí | 2 |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Materiál čela zásuvky | Laminovaná drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF). |
| Kód produktu | 5908271112147 |

1850 + recenzí










