DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Vysoké kúpeľňové skrinky
- Mirano Azzura vysoká kúpeľňová tyč, 30 cm, zelená
Mirano Azzura vysoká kúpeľňová tyč, 30 cm, zelená
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mirano Azzura vysoká kúpeľňová tyč, 30 cm, zelená3-7 dní133 €108,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vysoký zelený kúpeľňový stĺpik Mirano Azzura bude dobre pôsobiť v elegantnom aranžmáne. Nábytok je vyrobený z MDF a drevotriesky, vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu. Výrobok nepoškodí vlhkosť prítomná v kúpeľni. Tento prvok vybavenia kúpeľne poslúži na odkladanie kozmetiky, uterákov či pracích prostriedkov
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňový stĺp Mirano Azzura 30 cm zelený vysoký je vyrobený z MDF a drevotriesky. Vďaka tomu je prvok vybavenia kúpeľne odolný voči mechanickému poškodeniu. Model Mirano je tiež necitlivý na vlhkosť prítomnú v miestnosti. Pevný stĺpik si zachová svoj estetický vzhľad po dlhú dobu. Prvok vybavenia kúpeľne je povrchovo upravený matným lakom. Vďaka tomu jednoducho udržíte nábytok čistý a na jeho povrchu nebudú nevzhľadné odtlačky prstov. Vysoký kúpeľňový podstavec Mirano Azzura green poslúži na odkladanie uterákov, kozmetiky alebo pracích prostriedkov. V elegantnom aranžmáne dobre poslúži nábytok v tmavom odtieni. V našom sortimente nájdete aj modrý stĺpik zo série Azzura
- Odpudivé pánty
Technické špecifikácie
| Typ produktu | kabinet |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 260 mm |
| Šírka produktu | 300 mm |
| Výška produktu | 1500 mm |
| séria | Azzura |
| Hmotnosť produktu | 24 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Kód produktu | 5908271111065 |

1850 + recenzí











