DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine s umývadlom
- Mirano Belluno skrinka s umývadlom, 50 cm, biela
Mirano Belluno skrinka s umývadlom, 50 cm, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mirano Belluno skrinka s umývadlom, 50 cm, biela3-7 dní103,58 €84,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zostavu pozostávajúcu zo skrinky a umývadla využijete pri zariaďovaní kúpeľne. Biela úprava oboch prvkov robí celok univerzálnym a dokonale dopĺňa minimalistický štýl okolia. Súprava poteší odolnosťou - je vyrobená z laminovanej drevotriesky a keramiky, takže sa celá neznehodnotí pôsobením vlhkosti.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaná zostava obsahuje skrinku s umývadlom - bude perfektným doplnkom modernej kúpeľne, pretože nábytok je v bielej farbe. Dokonale zapadne do minimalistického štýlu. Skrinka z laminovanej drevotrieskovej dosky sa vyznačuje vysokou mechanickou odolnosťou, ale je odolná aj proti škodlivým vplyvom vlhkosti. Systém tichého zatvárania zlepšuje komfort používania zostavy a možnosť zavesenia skrinky umožňuje pohodlne udržiavať podlahu pod skrinkou čistú. Biele umývadlo, ktoré je súčasťou zostavy, štýlovo doplní ostatné prvky sanitárnej keramiky. Ak hľadáte iný nábytok do vašej kúpeľne, pozrite si našu ponuku - pripravili sme pre vás široký výber stĺpikov a skriniek v mnohých farbách.
- Moderný vzhľad
- Systém tichého zatvárania
- Celá skrinka je lakovaná
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 400 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| Mäkké zatváranie | Mäkké zatváranie |
| Hmotnosť produktu | 19,5 kg |
| Farba | biely |
| Materiál dverí | Laminovaná drevotrieska |
| Materiál umývadla | Keramika |
| Kód produktu | 5908271109116 |

1850 + recenzí











