DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Nábytkové kúpeľňové umývadlá
- Mirano Vika nábytkové umývadlo 50 cm
Mirano Vika nábytkové umývadlo 50 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mirano Vika nábytkové umývadlo 50 cm3-7 dní89,50 €72,76 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nábytkové umývadlo Mirano Vika vám umožní vykonávať každodennú toaletu v komfortných podmienkach. Umožňuje tiež optimálne využiť priestor v malej kúpeľni. Ľahko sa inštaluje - perfektne sa hodí do skrinky nad ním. Odolná keramika je odolná voči mechanickému poškodeniu a ľahko sa udržiava v čistote
Vlastnosti a výhody
Správne vybavenie kúpeľne vám spríjemní každú chvíľu večernej a rannej toalety. Ak vám záleží na funkčnosti, nábytkové umývadlo Mirano Vika 50 cm splní vaše potreby. Jeho rozmery umožňujú pohodlné používanie a zároveň umožňujú inštaláciu aj v malej miestnosti. Umývadlo dokonale zapadne do skrinky a vytvorí ucelený celok. Klasická forma bude vyzerať dobre, okrem iného, s pravouhlou vaničkou. Vďaka kvalitnej keramike je výrobok odolný voči mechanickému poškodeniu a vysokým aj nízkym teplotám. Nábytkové umývadlo Mirano Vika vyzerá skvele v kombinácii s ďalšími prvkami rovnakej série. Pozrite si aj ďalšie nábytkové umývadlá dostupné v našej ponuke
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 370 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 50 mm |
| séria | Vika |
| Spôsob montáže | Inštalácia pracovnej dosky |
| Typ umývadla | Nábytok |
| Hmotnosť produktu | 8 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Keramika |
| Kód produktu | 5908271109888 |

1850 + recenzí











