DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Mirano Vika polstĺpik 30 cm antracit
Mirano Vika polstĺpik 30 cm antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mirano Vika polstĺpik 30 cm antracit3-7 dní92,80 €75,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitový polstĺp Mirano Vika je skvelý spôsob, ako udržať vašu kúpeľňu úhľadnú a upratanú. Nábytok ľahko zakryje nevzhľadné povrchy a umožní vám pohodlne uložiť všetky potrebné doplnky a kozmetiku. Vďaka tomu, že je vyrobený z odolnej nábytkovej dosky, bude dlho vyzerať.
Vlastnosti a výhody
Chcete mať všetko potrebné príslušenstvo vždy po ruke? Uistite sa, že ich skladujete správne a vyhnete sa frustrujúcim neporiadkom! Pomôže vám s tým antracitový polstĺpik Mirano Vika 30 cm. Vďaka nemu môžete optimálne využiť priestor vo vašej kúpeľni a skryť nevzhľadné povrchové úlomky. Systém tichého zatvárania zabraňuje nepríjemným zvukom pri zatváraní skrine. Potiahnutý lakom vo vysokom lesku robí antracitový polstĺp Mirano Vika mimoriadne elegantným a môžete ho úspešne použiť v glamour aranžmánoch. Pochrómované úchytky dokonale ladia s kovaním. Náš sortiment zahŕňa stĺpiky, polostĺpiky a iné skrinky, ktoré vnesú poriadok do vašej kúpeľne.
- Mäkké zatváranie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 280 mm |
| Šírka produktu | 300 mm |
| Výška produktu | 490 mm |
| séria | Vika |
| Hmotnosť produktu | 11 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Antracit |
| Materiál bočného panelu | Drevotrieska a drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) |
| Skončiť | Lesklé |
| Kód produktu | 5908271110358 |

1850 + recenzí









