DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Vane a príslušenstvo
- Vaňové zásteny
- Moderná 3-dielna vaňová zástena čiernej farby
Moderná 3-dielna vaňová zástena čiernej farby
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Moderná 3-dielna vaňová zástena čiernej farby3-7 dní170,10 €138,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Moderná 3-dielna vaňová zástena čiernej farby je nevyhnutná, ak chcete, aby vaňa fungovala aj ako sprcha. Celá konštrukcia vyrobená z hliníka a skla pôsobí veľmi esteticky a elegantne. Okrem toho sa ľahko inštaluje. Tento model obrazovky je dostupný aj v inej farebnej verzii. Nájdete ho v ponuke predajne Castorama.
Vlastnosti a výhody
Nechcete sa vzdať sprchy v kúpeľni, no máte obmedzený priestor? Vaňová zástena Modern 3-dielna čierna je kombináciou skla a hliníka, ktorá vyrieši váš problém. Stačí ho namontovať pozdĺž okraja, čím získate vysokú stenu. Dažďovú sprchu alebo stĺp umiestnený nad vaňou teda bez problémov využijete. Vaňová zástena Modern 3-dielna nebude robiť problémy pri montáži. Je vyrobený z hliníka a skla, vďaka čomu sa navyše ľahko udržiava v čistote. Tento prvok sa hodí do moderného aj klasického usporiadania miestnosti. Hrúbka skla je štyri milimetre, takže jeho používanie je bezpečné. Pozrite si aj ďalšie návrhy Moderných zásten a kúpeľňových prvkov.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | KFA Armatura |
| Hrúbka skla | 4 mm |
| Šírka produktu | 1215 mm |
| Výška produktu | 1400 mm |
| Štandardné | PN-EN 14428:2015-07 |
| Typ skla | transparentný |
| Hmotnosť produktu | 19,4 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál panelu | sklo |
| Materiál rámu | hliník |
| Kód produktu | 5907571120289 |

1850 + recenzí








