DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- WC misy
- Nádrž na kompaktné WC Roca, 3/6 l
Nádrž na kompaktné WC Roca, 3/6 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nádrž na kompaktné WC Roca, 3/6 l3-7 dní109,46 €88,99 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Klasický vzhľad
Technické špecifikácie
| Typ produktu | toaleta a nádrž |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Roca |
| Hĺbka (cm) | 14 cm |
| šírka (cm) | 38 cm |
| výška (cm) | 38,5 cm |
| Typ okraja | Žiadna hrana |
| Splachovací typ | Dvojité splachovanie |
| Hmotnosť (kg) | 11,5 kg |
| Kód produktu | 8414329736908 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








