DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Závesné skrinky do kúpeľne
- Nástenná skrinka Mirano Azzura s umývadlom, 60 cm, biela lesklá / dub
Nástenná skrinka Mirano Azzura s umývadlom, 60 cm, biela lesklá / dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nástenná skrinka Mirano Azzura s umývadlom, 60 cm, biela lesklá / dub3-7 dní118,29 €96,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Závesná skrinka Mirano Azzura biela/dub je štýlový a funkčný kúpeľňový nábytok. Výrobok má moderný dizajn a elegantné farby, ktoré sa hodia k mnohým interiérovým zariadeniam. Skriňa je vyrobená z odolnej, laminovanej drevotriesky. Nábytok sa predáva s úchytkami. Je vybavená aj funkciou tichého zatvárania. V sortimente Castorama je aj ďalší kúpeľňový nábytok Mirano Azzura.
Vlastnosti a výhody
Dokonale zariadená kúpeľňa je vybavená funkčným nábytkom, umožňujúcim pohodlné užívanie miestnosti. Závesná skrinka Mirano Azzura 60 cm biela/dub je produkt, ktorý spája praktickosť s pútavým dizajnom. Výhodou nábytku je použitie na jeho výrobu laminovanej drevotrieskovej dosky, ktorá je odolná voči poškodeniu, deformácii a vlhkosti. Závesná skrinka Mirano Azzura biela/dub je vhodná aj pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu lesklej bielej so zlatou farbou dubu. Táto farba nábytku bude dobre fungovať v kúpeľniach zariadených v klasickom a modernom štýle. Skrinka má dve zásuvky, kde môžete uložiť množstvo kozmetiky a kúpeľňových doplnkov. Pozrite si aj kúpeľňový nábytok od iných výrobcov, ktorý ponúkame.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 470 mm |
| Šírka produktu | 610 mm |
| Výška produktu | 470 mm |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | Azzura |
| Mäkké zatváranie | Zásuvky s mäkkým zatváraním |
| Počet zásuviek | 2 |
| Vrátane rukoväte | Vrátane rukoväte |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Zlatý dub, biely lesk |
| Materiál bočného panelu | Laminovaná drevotrieska |
| Materiál zadného panelu | Laminovaná drevotrieska |
| Kód produktu | 5908271112857 |

1850 + recenzí










