DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové vaničky
- Obdĺžniková akrylátová vanička Dommel 100 x 80 x 15 cm
Obdĺžniková akrylátová vanička Dommel 100 x 80 x 15 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Obdĺžniková akrylátová vanička Dommel 100 x 80 x 15 cm3-7 dní140 €113,82 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 1000 mm |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 1000 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Materiál | ABS plast a akrylový kompozit |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| Vrátane nožičiek | Integrované nohy |
| Hodnotenie odolnosti proti pošmyknutiu | SRA |
| Vrátane odtoku | Bez odtoku |
| Odolnosť proti tvorbe vodného kameňa | Odolné voči usadzovaniu vodného kameňa |
| Odolný voči škvrnám | Odolný voči škvrnám |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Protišmyková |
| Umiestnenie predajne | Nakoniec |
| Akýsi balík | Kus |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Priemer odtoku | 90 mm |
| Typ produktu | sprchová vanička |
| Hmotnosť (kg) | 13 kg |
| Výška sprchovej vaničky | 150 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Kód produktu | 5059340783710 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











