DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Zrkadlá do kúpeľne
- Oblúkové zrkadlo Cooke&Lewis Garwick s policou 40 x 60 cm
Oblúkové zrkadlo Cooke&Lewis Garwick s policou 40 x 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oblúkové zrkadlo Cooke&Lewis Garwick s policou 40 x 60 cm3-7 dní80 €65,04 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oblúkové zrkadlo Cooke&Lewis Garwick s policou vyzerá krásne aj v malej kúpeľni vďaka svojim zaobleným horným hranám. Výrobok je vyrobený výhradne zo skla a strieborných konektorov. Dobre sa hodí do kúpeľní a toaliet akéhokoľvek štýlu. Vhodné na umiestnenie dekorácií alebo položenie zubných kefiek či mydla nad malé umývadlo.
Vlastnosti a výhody
Ak neviete, aké doplnkové dekoratívne a funkčné prvky zvoliť do interiéru malej kúpeľne alebo toalety, bude dobré investovať do oblúkového zrkadla Cooke&Lewis Garwick 40 x 60 cm s poličkou. Tento produkt bol navrhnutý tak, aby bol ideálny pre malé miestnosti. Hodí sa ku kúpeľniam a toaletám v podkroví - to všetko vďaka oblúkovej hornej úprave. Oblúkové zrkadlo Cooke&Lewis Garwick s poličkou je vyrobené z kvalitného skla. Regál umožňuje využiť tento povrch ako úložný priestor. Skvele sa hodí na umiestnenie kozmetiky, zubných kefiek alebo dekorácií. Pozrite si ďalšie produkty z tejto kategórie v ponuke našej predajne.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Cooke a Lewis |
| Hĺbka produktu | 1350 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Garwick |
| Zahrnuté | polica |
| Farebná skupina | Šedá |
| Kód produktu | 3663602461555 |

1850 + recenzí









