DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Sprchové vaničky
- Oceľová sprchová vanička 90 x 90 cm štvorcová
Oceľová sprchová vanička 90 x 90 cm štvorcová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľová sprchová vanička 90 x 90 cm štvorcová3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Štvorcová oceľová sprchová vanička vám poskytne pohodlie pri kúpaní. Výrobok vyrobený z ocele je odolný voči mechanickému poškodeniu. Prípadné triesky na jeho povrchu sa dajú rýchlo opraviť. Štvorcový tvar a univerzálna veľkosť predurčujú vaničku do malých aj priestranných kúpeľní.
Vlastnosti a výhody
Štvorcová oceľová sprchová vanička 90 x 90 cm je vyrobená z pevného materiálu. Oceľový výrobok je odolný voči poškodeniu. Model s hladkým povrchom sa navyše ľahko udržiava v čistote. Vrstvu smaltu, ak praskne, ľahko opravíte. Sprchová vanička série Zoom je biela. Vďaka tomu je univerzálnym zariadením, ktoré bude dobre fungovať v rôznych aranžmánoch. Môžete ho pripojiť na akúkoľvek batériu a sklenené panely. Vďaka tomu si vytvoríte kabínu, ktorá ladí s plánovaným dekorom. Biela štvorcová oceľová sprchová vanička dobre poslúži v malých aj priestranných kúpeľniach. Tvar modelu zaisťuje pohodlie pri kúpaní. V našom sortimente nájdete aj menšiu štvorcovú oceľovú sprchovú vaničku.
- Odolný
- Univerzálne rozmery
- Jednoduché použitie
- Pre sprchové kabíny
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 900 mm |
| Priemer odtoku | 52 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Výška sprchovej vaničky | 140 mm |
| Výška produktu | 140 mm |
| séria | Zoom |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907612749073 |

1850 + recenzí








