DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Polostĺpik Mirano Vika 30 cm biely
Polostĺpik Mirano Vika 30 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polostĺpik Mirano Vika 30 cm biely3-7 dní89,50 €72,76 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biely polstĺpik Mirano Vika je perfektný spôsob, ako ergonomicky využiť priestor aj v malej kúpeľni. Povrchová úprava s vysokým leskom umožňuje získať v interiéri nejaké cenné centimetre. Chrómové úchytky vyzerajú dobre v kombinácii s ostatnými kúpeľňovými prvkami v rovnakej farbe. Pozrite si aj ďalšie produkty zo série Vika.
Vlastnosti a výhody
Chcete, aby vaša kúpeľňa spájala skvelý vzhľad a funkčnosť? Vyberte si elegantný a užitočný nábytok, akým je napríklad polostĺpik Mirano Vika 30 cm biely. Vďaka nej možno všetky najpotrebnejšie doplnky a kozmetiku prehľadne schovať a zároveň zostať na dosah. Výrobok je vyrobený z nábytkovej dosky a MDF, ktoré mu zaručujú vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Náter lakom dodá neskutočný lesk a opticky rozžiari interiér. Šikovné, pochrómované úchytky budú dokonale ladiť s ostatnými prvkami vybavenia vašej kúpeľne. Systém jemného zatvárania zabraňuje buchnutiu a buchnutiu dverí. Biely polstĺpik Mirano Vika vyzerá najlepšie s ostatným nábytkom z rovnakej série. Dostupné vo viacerých farbách.
- Mäkké zatváranie
- Chrómované rukoväte
- Lesklý lak
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 280 mm |
| Šírka produktu | 300 mm |
| Výška produktu | 490 mm |
| séria | Vika |
| Hmotnosť produktu | 11 kg |
| Farba | biely |
| Materiál bočného panelu | Drevotrieska a drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5908271110303 |

1850 + recenzí










