DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Podomietkové WC súpravy
- Rám podomietkového WC Ravak Smart, chrómové tlačidlo
Rám podomietkového WC Ravak Smart, chrómové tlačidlo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rám podomietkového WC Ravak Smart, chrómové tlačidlo3-7 dní147,71 €120,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Postarajte sa o estetickú úpravu vášho interiéru. K dispozícii máte rám podomietkového WC Ravak Smart s chrómovým tlačidlom. Ide o odolný produkt, ktorý obsahuje elegantné tlačidlo a systém dávkovania čistiacich kociek. Potrebná súprava vám pomôže namontovať záchodovú misu. Uľahčuje to univerzálne pripojenie. Celá konštrukcia je malá, takže nezaberie veľa miesta.
Vlastnosti a výhody
Rám podomietkového WC Ravak Smart, chrómové tlačidlo využijete pri rekonštrukcii a dokončovaní kúpeľne doma. Dobre poslúži aj pri montáži záchodovej misy na verejných miestach. Nezaberie veľa miesta. Zároveň zaručuje estetický vzhľad, bez viditeľných spojov a splachovacej nádrže. Výrobok je veľmi praktický a má široké možnosti použitia. Celú konštrukciu môžete namontovať kolmo aj do rohu. Splachovací systém vám uľahčí každodenné používanie toalety. Máte tlačidlá, ktoré spotrebujú 3 litre alebo 6 litrov vody. Sú povrchovo upravené chrómom, ktorý sa ľahko čistí. Ak hľadáte iný typ rámu, pozrite si našu širokú ponuku.
- Možnosť zníženia splachovania na 2/4 l
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ravak |
| Hĺbka produktu | 15 mm |
| Šírka produktu | 425 mm |
| Výška produktu | 1120 mm |
| Zahrnuté | Skrytý rám, tlačidlo, systém dávkovania čistiacich kociek |
| Hmotnosť (kg) | 11,9 kg |
| Farba | Chrome |
| Kód produktu | 8592626060596 |

1850 + recenzí









