DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Podomietkové WC súpravy
- Rám podomietkového WC Roca Active One, chrómové tlačidlo
Rám podomietkového WC Roca Active One, chrómové tlačidlo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rám podomietkového WC Roca Active One, chrómové tlačidlo3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rám podomietkového klozetu Roca Active One, chrómové tlačidlo, bude dobre fungovať aj v malej kúpeľni vďaka veľmi plytkej nádržke. Model vyrobený z kovu a plastu má pevnú konštrukciu. Montážne prvky záchodovej misy sú skryté, čo dobre pôsobí v minimalistickom usporiadaní. Dvojité tlačidlo šetrí vodu.
Vlastnosti a výhody
Podomietkový záchodový rám Roca Active One s chrómovým tlačidlom znamená, že montážne prvky záchodovej misy sú skryté. Dizajn bude dobre fungovať v interiéri zariadenom v minimalistickom a elegantnom štýle. Rám je vyrobený z kovu a plastu. Pevné materiály zaručujú dlhú životnosť produktu. Model využijete aj v malej miestnosti vďaka plytkej nádrži. Rám podomietkovej toalety Roca Active One s chrómovým tlačidlom umožňuje regulovať množstvo splachovanej vody. Vďaka tomu môžete znížiť jeho spotrebu a tým ušetriť. Rám Roca je vybavený dvojitým tlačidlom. Množstvo splachovanej vody si vďaka nemu prispôsobíte svojim potrebám. V ponuke máme aj rám zo série Active One s čiernym tlačidlom.
- Možnosť nastavenia splachovania vody
- Veľmi plytká nádrž
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Roca |
| Hĺbka produktu | 80 mm |
| Šírka produktu | 454 mm |
| Výška produktu | 1140 mm |
| Podrobnosti o záruke | 10 rokov na rám rámu a tesnosť nádrže, 5 rokov na plniaci ventil a vypúšťací mechanizmus, 2 roky na ostatné prvky |
| séria | Aktívny |
| Nastaviteľné prvky | Splachovanie 4,5/3 l, nastaviteľné na 4/2 l alebo 6/3 l |
| Zahrnuté | Rám, gombík |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Farba | Chrome |
| Kód produktu | 8433290968705 |

1850 + recenzí









