DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Podomietkové WC súpravy
- Rám podomietkového WC Roca Active One, čierne tlačidlo
Rám podomietkového WC Roca Active One, čierne tlačidlo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rám podomietkového WC Roca Active One, čierne tlačidlo3-7 dní204 €165,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rám podomietkového klozetu Roca Active One, čierne tlačidlo, bude dobre fungovať aj v malej miestnosti vďaka plytkej nádržke. Výrobok skryje montážne prvky záchodovej misy. Toto riešenie bude fungovať najmä v modernom interiéri. Dvojité tlačidlo vám umožňuje nastaviť množstvo splachovanej vody podľa vašich potrieb.
Vlastnosti a výhody
Rám podomietkového klozetu Roca Active One, čierne tlačidlo, dobre poslúži v modernom aranžmáne. Skryté montážne prvky budú vyzerať skvele v minimalistickom interiéri. Výrobok je vyrobený z kovu a plastu, vďaka čomu má dlhú životnosť. Rám podomietkového WC Roca Active One, čierne tlačidlo, sa vyznačuje plytkou nádržkou. Vďaka tomu konštrukcia nezaberá veľa miesta. Model má možnosť nastavenia splachovania vody. Môžete ho teda použiť menej, čo sa premietne do úspor. Rám série Active One má dvojité tlačidlo. Vďaka tomu si môžete množstvo vody zakaždým prispôsobiť svojim potrebám. Gombík je čiernej farby, takže bude vyzerať dobre v mnohých aranžmánoch. V ponuke máme aj iné rámy Roca.
- Možnosť nastavenia splachovania vody
- Veľmi plytká nádrž
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrytý rám s nádržkou |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Roca |
| Hĺbka produktu | 80 mm |
| Šírka produktu | 454 mm |
| Šírka rámu | 454 mm |
| Výška produktu | 1140 mm |
| Výška rámu | 1140 mm |
| Podrobnosti o záruke | 10 rokov na rám rámu a tesnosť nádrže, 5 rokov na plniaci ventil a vypúšťací mechanizmus, 2 roky na ostatné prvky |
| séria | Aktívny |
| Nastaviteľné prvky | Splachovanie 4,5/3 l, nastaviteľné na 4/2 l alebo 6/3 l |
| Splachovací objem | 6Y |
| Zahrnuté | Rám, gombík |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna podložka |
| Kód produktu | 8433290968712 |

1850 + recenzí










