DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Podomietkové WC súpravy
- Rám podomietkového WC Roca Slim, chrómové tlačidlo
Rám podomietkového WC Roca Slim, chrómové tlačidlo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rám podomietkového WC Roca Slim, chrómové tlačidlo3-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rám podomietkového WC Roca Slim, chrómové tlačidlo, je sada pripravená na inštaláciu. Súčasťou je rám, tlačidlo a skrutky na montáž misky. Tento úzky rám nezaberie v kúpeľni veľa miesta. Umožňuje tiež minimálnu hĺbku inštalácie. Výrobok má akustickú triedu A a je odolný voči zaťaženiu do štyristo kilogramov
Vlastnosti a výhody
Podomietkový záchodový rám Roca Slim, chrómové tlačidlo, bude dokonalou oporou pre každú záchodovú misu. Prípravok zo série Eco Set K01 využijete v kúpeľni. Bude fungovať aj v malých miestnostiach. Ide o úzky rám, široký 35 centimetrov a s minimálnou montážnou hĺbkou. Navyše zaisťuje akustickú triedu A. Rám podomietkovej toalety Roca Slim, chrómové tlačidlo, je vyrobený z ocele a ABS. To umožní maximálne zaťaženie až štyristo kilogramov. Produkt je ponúkaný ako sada, ktorá obsahuje nielen rám, ale aj skrutky upevňujúce misu a gombík. Čierna povrchová úprava poskytuje elegantný a moderný vzhľad. V sortimente predajní Castorama nájdete aj ďalšie rámy a misky pripravené na montáž
- Vrátane rámu s gombíkom
- Úzky rám, len 35 cm
- Minimálna hĺbka inštalácie
- Akustická trieda A
- Povolené zaťaženie do 400 kg
- Rám s gombíkom v jednej krabici
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Roca |
| Hĺbka produktu | 135 mm |
| Hĺbka rámu | 135 mm |
| Šírka produktu | 350 mm |
| Výška produktu | 1125 mm |
| Podrobnosti o záruke | 10 rokov - pre rám rámu a tesnosť nádrže, 5 rokov - pre plniaci ventil a vypúšťací mechanizmus, 2 roky - pre ostatné prvky |
| séria | Eco Set K01 |
| Zahrnuté | Montážne skrutky rámu, gombíka, misy |
| Hmotnosť (kg) | 12,5 kg |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 8433290860085 |

1850 + recenzí








