DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Umývadlá na dosku
- Ravak Ceramik Slim R umývadlo na dosku 50 cm, čierne
Ravak Ceramik Slim R umývadlo na dosku 50 cm, čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ravak Ceramik Slim R umývadlo na dosku 50 cm, čierne3-7 dní167,28 €136 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Umývadlo na dosku Ravak Ceramik Slim R 50 cm čierne je výrobok odolný voči mechanickému poškodeniu. Čierna farba produktu ho predurčuje do moderných, industriálnych interiérov. Výrobok je nenáročný na údržbu, takže bude vyzerať skvele aj mnoho rokov po zakúpení.
Vlastnosti a výhody
Umývadlo na dosku Ravak Ceramik Slim R 50 cm čierne je produkt, ktorý zapadá do moderného kúpeľňového trendu. Priame línie a jemné zaoblenia v kombinácii s originálnym tvarom zvýrazňujú dekoratívny charakter miestnosti. Kompaktná veľkosť uľahčuje inštaláciu v malej kúpeľni. Umývadlo na dosku Ravak Ceramik Slim R čiernej farby je vyrobené z najkvalitnejšej keramiky. To zaručuje odolnosť voči otlakom a škrabancom. Povrch umývadla sa tiež ľahko udržuje v čistote. Nepotrebujete na to žiadne špeciálne prípravky. V umývadle nie sú žiadne otvory pre batériu. To znamená, že ho môžete namontovať na vodovodnú batériu určenú na montáž na stenu. Pozrite si ďalšie umývadlá na dosku dostupné v ponuke Castorama!
- Kompaktné rozmery
- Tenkostenné umývadlo
- Inštalácia na dosku alebo skrinku
- Jednoduchá inštalácia v malých kúpeľniach
- Tvar dna umývadla umožňuje veľmi efektívne prispôsobenie sa povrchu, na ktorý je namontované
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ravak |
| Hĺbka produktu | 310 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 125 mm |
| séria | Štíhly |
| Typ umývadla | Pracovná doska |
| Hmotnosť produktu | 7,3 kg |
| S prevodom | Bez prevodu |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Keramika |
| Kód produktu | 8592626061777 |

1850 + recenzí









