DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Umývadlá na dosku
- Ravak Ceramik Slim S umývadlo na dosku, 38 cm, čierne
Ravak Ceramik Slim S umývadlo na dosku, 38 cm, čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ravak Ceramik Slim S umývadlo na dosku, 38 cm, čierne3-7 dní170,10 €138,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Umývadlo na dosku Ravak Ceramik Slim S 38 cm čierne je vyrobené z keramiky najvyššej kvality. Zabezpečuje odolnosť voči plynutiu času a poškodeniu, ako sú triesky a škrabance. Výrobok je nenáročný na starostlivosť. Vďaka kompaktným rozmerom je ideálny aj do malých kúpeľní. Pozrite si ďalšie umývadlá dostupné v našom obchode!
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňa je miesto, ktoré by malo byť nielen funkčné, ale aj príjemné na pohľad. Umývadlo na dosku Ravak Ceramik Slim S 38 cm čierne je produkt, ktorý spája úžitkovosť s estetikou. Dokonale zapadá do trendu moderných kúpeľní. Umývadlo štvorcového tvaru má zaoblené hrany, čo ovplyvňuje jeho vzhľad. Produkt má čiernu, univerzálnu farbu. Skvele bude vyzerať na drevenej doske. Umývadlo na dosku Ravak Slim S black je vyrobené výhradne z prvotriednej keramiky. Vďaka tomu sa nemusíte obávať triesok či škrabancov. Tvar dna umývadla umožňuje veľmi efektívne prispôsobenie sa povrchu, na ktorý je namontované. Pozrite si ďalšie modely dostupné v našom obchode!
- Kompaktné rozmery
- Tenkostenné umývadlo
- Inštalácia na dosku alebo skrinku
- Jednoduchá inštalácia v malých kúpeľniach
- Tvar dna umývadla umožňuje veľmi efektívne prispôsobenie sa povrchu, na ktorý je namontované
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ravak |
| Hĺbka produktu | 380 mm |
| Šírka produktu | 380 mm |
| Výška produktu | 125 mm |
| séria | Štíhly |
| Typ umývadla | Pracovná doska |
| Hmotnosť produktu | 6,5 kg |
| S prevodom | Bez prevodu |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál | Keramika |
| Kód produktu | 8592626061753 |

1850 + recenzí









