DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Umývadlá na dosku
- Ravak Ceramik Slim S umývadlo na dosku, 38 cm, grafit
Ravak Ceramik Slim S umývadlo na dosku, 38 cm, grafit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ravak Ceramik Slim S umývadlo na dosku, 38 cm, grafit3-7 dní170,10 €138,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Grafitové umývadlo na dosku Ravak Ceramik Slim je určené do kompaktnej kúpeľne, pretože nezaberá veľa miesta. Vyznačuje sa elegantným dizajnom, vysokou estetikou, štvorcovým tvarom a tenkými stenami. Môžete ho namontovať na kúpeľňovú skrinku alebo drevenú dosku. Toto usporiadanie umožní pohodlné používanie umývadla a zdôrazní dekor modernej kúpeľne.
Vlastnosti a výhody
Grafitové umývadlo na dosku Ravak Ceramik Slim S 38 cm je vyrobené z kvalitnej keramiky. Ľahko sa udržiava v čistote a je odolný voči poškriabaniu a trieskam. Má elegantný štvorcový tvar a jeho rohy sú mierne zaoblené. Vďaka tomu môžu umývadlo bezpečne používať aj deti. Tento model môžete umiestniť na malú dosku. Perfektne funguje aj pri montáži na kúpeľňovú skrinku s tvarom, ktorý sa k nej hodí. Umývadlo na dosku pochádza zo série Ceramic, známej pre svoj moderný dizajn a elegantný vzhľad. Grafitové umývadlo na dosku Ravak Ceramik Slim sa vyznačuje malou hĺbkou. Je ekonomický a nespotrebuje veľa vody. Štvorcové kúpeľňové doplnky k nej dokonale ladia.
- Kompaktné rozmery
- Ergonomické tenkostenné umývadlo
- Inštalácia na dosku alebo nábytok prispôsobený tomuto typu produktu
- Inštalácia v malých kúpeľňových priestoroch
- Slim verzia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ravak |
| Hĺbka produktu | 380 mm |
| Šírka produktu | 380 mm |
| Výška produktu | 125 mm |
| séria | Keramické |
| Spôsob montáže | Inštalácia pracovnej dosky |
| Typ umývadla | Pracovná doska |
| Počet komôr | 1 |
| Hmotnosť produktu | 6,5 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál | Keramika |
| Kód produktu | 8592626061784 |

1850 + recenzí











