DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Umývadlá na dosku
- Ravak Ceramik Slim umývadlo na dosku, O 50 cm, čierne
Ravak Ceramik Slim umývadlo na dosku, O 50 cm, čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ravak Ceramik Slim umývadlo na dosku, O 50 cm, čierne3-7 dní167,28 €136 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Umývadlo na dosku Ravak Ceramik Slim O, čierne, je určené na montáž do kúpeľne alebo WC. Vďaka nemu si môžete pohodlne umyť ruky a vykonávať ďalšie hygienické procedúry. Výrobok je vyrobený z keramiky a má atraktívnu čiernu farbu. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči rôznym poškodeniam. Drez ľahko očistíte od nečistôt.
Vlastnosti a výhody
Zariaďujete si kúpeľňu a hľadáte zaujímavé umývadlo, ktoré vám po použití toalety pomôže udržať čisté ruky? Skvelým riešením bude umývadlo na dosku Ravak Ceramik Slim O 50 cm čierne. Na jeho inštaláciu nepotrebujete pomoc odborníka. Nečistoty na jeho povrchu ľahko odstránite. Umývadlo na dosku Ravak Ceramik Slim O black sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou a odolnosťou. Je vyrobený z kvalitnej keramiky, ktorá je vysoko odolná voči poškodeniu. Má módny oválny tvar a čiernu farbu. Skvele zapadne do moderných a industriálnych kúpeľní. Prezrite si ponuku predajne Castorama, kde nájdete ďalšie modely umývadiel série Slim.
- Kompaktné rozmery
- Ergonomické tenkostenné umývadlo
- Inštalácia na dosku alebo nábytok prispôsobený tomuto typu produktu
- Inštalácia v malých kúpeľňových priestoroch
- Slim verzia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ravak |
| Hĺbka produktu | 310 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 125 mm |
| séria | Keramické |
| Spôsob montáže | Inštalácia pracovnej dosky |
| Typ umývadla | Pracovná doska |
| Počet komôr | 1 |
| Hmotnosť produktu | 7,3 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Keramika |
| Kód produktu | 8592626061760 |

1850 + recenzí











