DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Podomietkové WC súpravy
- Ravak Metrický skrytý rám, chrómové tlačidlo
Ravak Metrický skrytý rám, chrómové tlačidlo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ravak Metrický skrytý rám, chrómové tlačidlo3-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podomietkový rám Ravak Metric s chrómovým tlačidlom je určený na použitie v kúpeľni alebo na WC. Nevyžaduje veľa miesta, pretože hĺbka inštalácie je len dvanásť a pol centimetra. Spôsob montáže je veľmi rýchly a jednoduchý. Sada obsahuje aj tlačidlo a potrebné montážne a spojovacie prvky. Pozrite si aj inú farebnú verziu rámu série Metric.
Vlastnosti a výhody
Plánujete rekonštrukciu kúpeľne alebo zariaďovanie toalety od základov? Podomietkový rám Ravak Metric s chrómovým tlačidlom sfunkční priestor v oboch miestnostiach. Montáž systému do steny ušetrí priestor a zabezpečí estetiku. Hĺbku inštalácie si môžete nastaviť a jej minimálna hodnota je len dvanásť a pol centimetra. Výrobca vybavil podomietkový rám Ravak Metric chrómovým tlačidlom s inovatívnym systémom tichého splachovania. Vďaka tomu bude jeho používanie pohodlnejšie. Dodatočne môžete nastaviť mechanizmus objemu oplachovania vodou, čím sa zníži spotreba vody. Celá konštrukcia je veľmi odolná a odolná voči mechanickému poškodeniu. Tento variant má dva prípojné body.
- Tiché splachovanie vodou
- Úspora vody
- Rýchla montáž
- Úspora miesta v kúpeľni
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrytý rám s nádržkou |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ravak |
| Hĺbka produktu | 125 mm |
| Šírka produktu | 510 mm |
| Šírka rámu | 500 mm |
| Výška produktu | 1120 mm |
| Výška rámu | 1120 mm |
| Podrobnosti o záruke | Rám, nádrž - 6 rokov, tlačidlo a iné vymeniteľné prvky - 3 roky |
| séria | Mertric |
| Nastaviteľné prvky | Hĺbka rámu: 12,5 - 25 cm |
| Splachovací objem | 6Y |
| Zahrnuté | Rám, gombík, spojovacie a montážne prvky |
| Hmotnosť (kg) | 12,5 kg |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Kód produktu | 8592626067014 |

1850 + recenzí









