DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Podomietkové WC súpravy
- Ravak Simple rám podomietkového WC 40 cm
Ravak Simple rám podomietkového WC 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ravak Simple rám podomietkového WC 40 cm3-7 dní155,98 €126,81 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Tichá náplň
- Možnosť zníženia spotreby vody o 2/3 a 4/6 litra
- Dvojitý zámok proti oroseniu
- 3 možnosti nastavenia odtokového kolena
- Kompatibilné s hygienickým systémom Ravak Fresh
- Jednoduchá a rýchla montáž
- 2 miesta na pripojenie vody
- Úzky rám, šírka len 40 cm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rám a vstavaná nádrž |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | Ravak |
| Hĺbka produktu | 155 mm |
| Maximálna výška | 1290 mm |
| Minimálna výška | 1120 mm |
| Priemer otvoru | 40 mm |
| Vstupný priemer | 40 mm |
| Vstupný priemer (imperiálny) | ½" |
| Výstupný priemer | 90 mm |
| Šírka rámu | 400 mm |
| Výška rámu | 1120 mm |
| Štandardné | ISO 9001, CE, B |
| Vodné predpisy | PZH |
| Podrobnosti o záruke | 10 rokov na splachovací mechanizmus (ventily), nádrž, rám a 3 roky na sedadlo a tesnenia |
| Splachovací typ | Dvojité splachovanie |
| Typ nádrže | Vstavaný |
| Nastaviteľné prvky | Plniaci ventil |
| Informácie pre používateľa | Možnosť zníženia spotreby vody pri napúšťacom ventile z 3 na 2 litre a zo 6 na 4 litre |
| Maximálne zaťaženie | 400 kg |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Splachovací objem | 6Y |
| Kapacita nádrže | 7L |
| Zahrnuté | Ventily, spojovacie potrubia, montážne prvky |
| Hmotnosť (kg) | 11,8 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 8592626066994 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








