DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Umývadlá na dosku
- Ravak Slim Slim S 38 x 38 cm biele keramické umývadlo na dosku
Ravak Slim Slim S 38 x 38 cm biele keramické umývadlo na dosku
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ravak Slim Slim S 38 x 38 cm biele keramické umývadlo na dosku3-7 dní106,52 €86,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramické umývadlo na dosku Ravak Slim S white je spojením skvelej kvality a elegancie. Tento typ prvku bude dobre fungovať v každej kúpeľni. Výhodou modelu Ravak Slim S je veľmi jednoduchá montáž a špeciálne dno, ktoré uľahčuje montáž na väčšinu pracovných dosiek. V našej predajni nájdete mnoho ďalších umývadiel Ravak na dosku.
Vlastnosti a výhody
Prezentované keramické umývadlo na dosku Ravak Slim S 38 x 38 cm biele má kompaktné rozmery. Štvorec so zaoblenými rohmi pôsobí esteticky a pohodlne sa používa. Tento variant bude fungovať aj v malej kúpeľni, kde je obmedzený priestor na usporiadanie. Keramické umývadlo na dosku Ravak Slim S white vyniká svojou odolnosťou. Môže za to keramika, ktorá vytvára elegantný povrch, no zároveň má pevnú štruktúru. Umývadlo je odolné voči poškodeniu. Ľahko z neho odstránite všetky nečistoty. Biely jednoduchý dizajn bude vyzerať skvele ku každej skrinke. Pozrite si aj ďalšie modely umývadiel zo série Ravak. Všetky ponuky nájdete v našej ponuke.
- Slim verzia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ravak |
| Hĺbka produktu | 380 mm |
| Šírka produktu | 380 mm |
| Výška produktu | 125 mm |
| séria | Štíhly |
| Typ umývadla | Pracovná doska |
| Počet otvorov pre batérie | 0 |
| Hmotnosť produktu | 6,5 kg |
| S prevodom | Bez prevodu |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál | Keramika |
| Kód produktu | 8592626044510 |

1850 + recenzí








