DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Podomietkové WC súpravy
- Roca Active čierny podomietkový záchodový rám
Roca Active čierny podomietkový záchodový rám
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Roca Active čierny podomietkový záchodový rám3-7 dní198,35 €161,26 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny podomietkový záchodový rám Roca Active predstavuje efektívny spôsob, ako bezpečne upevniť záchodovú misu. Oceľová konštrukcia sa nedeformuje a nehrdzavie. Plniaci ventil je veľmi tichý, čo zvyšuje komfort používania kúpeľne. Dvojdielne tlačidlo a regulácia splachovania umožňujú prispôsobiť prúd vody vašim potrebám.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete využívať všetky funkcie vašej kúpeľne dlhé roky, uistite sa, že je záchodová misa bezpečne nainštalovaná. Bude to možné vďaka čiernemu rámu podomietkového WC Roca Active. Pevná konštrukcia umožňuje dlhú životnosť produktu. Rám je navyše mimoriadne tichý - počuť len jemný zvuk vody. Nastavenie veľkosti prietoku umožňuje nastaviť splachovanie na 3/4,5 alebo 3/6 l Rám podomietkového WC Roca Active je vyrobený z odolnej ocele. Montáž produktu pre vás nebude náročná - vhodné skrutky sú už súčasťou súpravy. Nastaviteľná stavebná hĺbka umožňuje prispôsobenie rámu dispozícií kúpeľne. Výrobok patrí do série Active - skontrolujte aj jeho ostatné prvky.
- Celá sada
- Pevná oceľová konštrukcia
- Nastaviteľné splachovanie
- Nastavenie hĺbky inštalácie
- Tichý plniaci ventil
- Kompletná podomietková súprava
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Roca |
| Hĺbka produktu | 160 mm |
| Šírka produktu | 550 mm |
| Výška produktu | 1125 mm |
| Podrobnosti o záruke | 10 rokov na rám rámu a tesnosť nádrže, 5 rokov na plniaci ventil a vypúšťací mechanizmus, 2 roky na ostatné prvky |
| séria | Aktívne |
| Splachovací typ | Dvojité splachovanie |
| Zahrnuté | Rám, tlačidlo, montážne skrutky |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 8433290440799 |

1850 + recenzí








