DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Umývadlá na dosku
- Roca Domus umývadlo na dosku 55 x 39 cm biele
Roca Domus umývadlo na dosku 55 x 39 cm biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Roca Domus umývadlo na dosku 55 x 39 cm biele3-7 dní147,50 €119,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biele umývadlo Roca Domus vyrobené z keramiky dobre poslúži v každej kúpeľni. Súčasťou je šablóna na vyrezanie pracovnej dosky, takže ju môžete presne namontovať na konštrukciu nábytku. Výrobok je odolný a ľahko sa udržiava v čistote. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie návrhy umývadiel Roca Domus s rôznymi rozmermi.
Vlastnosti a výhody
Zariaďujete kúpeľňu a hľadáte to správne vybavenie? Umývadlo Roca Domus na dosku 55 x 39 cm biele je skvelou voľbou, ak si ceníte funkčnosť a elegantný dizajn. Tento variant kombinuje obe tieto vlastnosti. Miska bola navrhnutá tak, aby zabezpečila pohodlné používanie. Klasický oválny tvar bude perfektne ladiť s akoukoľvek doskou. Biele umývadlo Roca Domus na dosku je vyrobené z keramiky. Materiál je odolný voči poškodeniu. Navyše je ľahké ho udržiavať v čistote. Z povrchu umývadla ľahko odstránite zvyšky kozmetiky a iné nečistoty. Jeho štandardným prvkom je prepad, ktorý odvádza vodu, keď jeho hladina dosiahne príslušnú výšku. Pozrite si aj ďalšie ponuky umývadiel Roca Domus.
- Neutrálna farba sa hodí do mnohých interiérov
- Sada obsahuje šablónu na vyrezanie umývadla v doske
- Zaujímavý tvar
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Roca |
| Hĺbka produktu | 390 mm |
| Šírka produktu | 550 mm |
| Výška produktu | 130 mm |
| séria | Domus |
| Typ umývadla | Pracovná doska |
| Zahrnuté | Šablóna na vyrezanie pracovnej dosky |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8433290475722 |

1850 + recenzí









