DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Roca Domus umývadlo na dosku 55 x 39 x 13 cm čierne
Roca Domus umývadlo na dosku 55 x 39 x 13 cm čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Roca Domus umývadlo na dosku 55 x 39 x 13 cm čierne3-7 dní194,64 €158,24 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Umývadlo na dosku
- Oválny
- Bez otvoru pre batériu
- S prevodom
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 400 mm |
|---|---|
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Farba | čierna |
| Tvar produktu | Oválny |
| Počet komôr | 1 |
| Počet otvorov pre batérie | 0 |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Marka | Roca |
| Materiál | Keramika |
| Vrátane odtoku | Bez odtoku |
| Akýsi balík | Kus |
| Spôsob montáže | Inštalácia pracovnej dosky |
| Šírka produktu | 550 mm |
| Priemer produktu | 550 mm |
| Typ produktu | Umývadlo |
| Typ umývadla | Pracovná doska |
| Zahrnuté | Šablóna na vyrezanie otvoru v pracovnej doske |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| S prevodom | Vrátane transferu |
| Kód produktu | 8433290986402 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








