DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Umývadlá na dosku
- Roca Domus umývadlo na dosku 60 x 37 cm biele
Roca Domus umývadlo na dosku 60 x 37 cm biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Roca Domus umývadlo na dosku 60 x 37 cm biele3-7 dní178,57 €145,18 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biele umývadlo Roca Domus na dosku má univerzálny dizajn. Vďaka tomu sa hodí do každej kúpeľne. Ide o štandardný prvok, ktorý je možné namontovať priamo na skriňu. Vyznačuje sa pevnou konštrukciou, ktorá zaručuje dlhé roky používania. V predajni Castorama nájdete mnoho ďalších návrhov umývadiel Roca Domus.
Vlastnosti a výhody
Umývadlo Roca Domus na dosku 60 x 37 cm biele má klasický obdĺžnikový tvar s mierne zaoblenými rohmi. Tento model je vhodný na montáž priamo na dosku. Má dokonca šablónu na vyrezanie príslušného otvoru, takže oba prvky osadíte rýchlo a presne. Medzi prednosti tohto umývadla patrí predovšetkým klasický dizajn a nadčasová farebnosť. Je to skvelá voľba pre kúpeľňu zariadenú v klasickom a modernom štýle. Biele umývadlo Roca Domus na dosku je vyrobené z keramiky. Materiál je odolný, odolný voči mechanickému poškodeniu a ľahko sa udržiava v čistote. Drez je vybavený prepadom, ktorý slúži na odtok vody, keď jej hladina začne nebezpečne stúpať. V predajni Castorama nájdete mnoho ďalších návrhov umývadiel Roca Domus.
- Neutrálna farba sa hodí do mnohých interiérov
- Sada obsahuje šablónu na vyrezanie umývadla v doske
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Roca |
| Hĺbka produktu | 370 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 130 mm |
| séria | Domus |
| Typ umývadla | Pracovná doska |
| Zahrnuté | Šablóna na vyrezanie pracovnej dosky |
| Hmotnosť produktu | 13,2 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8433290475753 |

1850 + recenzí









