DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Podomietkové WC súpravy
- Roca Nora Duplo podomietková toaletná súprava, chróm
Roca Nora Duplo podomietková toaletná súprava, chróm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Roca Nora Duplo podomietková toaletná súprava, chróm3-7 dní268,97 €218,67 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Kompletná podomietková súprava
- Miska bez okraja
- Antibakteriálna doska
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podomietková toaletná súprava |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Roca |
| Hĺbka (cm) | 54 cm |
| Hrúbka rámu | 130 mm |
| Priemer kompatibilných rúrok | 102 mm |
| Priemer otvoru | 90 mm |
| Vstupný priemer | 110 mm |
| Výstupný priemer | 55 mm |
| šírka (cm) | 37 cm |
| Šírka rámu | 450 mm |
| výška (cm) | 39 cm |
| Výška rámu | 1120 mm |
| Štandardné | EN 14055:2010 |
| Vodné predpisy | Žiadna certifikácia |
| Podrobnosti o záruke | 5 rokov keramika a ventil, 10 rokov rám, 2 roky doska |
| Typ okraja | Žiadna hrana |
| Splachovací typ | Dvojité splachovanie |
| Typ zadnej časti WC | Závesné |
| Typ nádrže | Vstavaný |
| Nastaviteľné prvky | v ráme, nastavenie montáže: 130 - 180 mm, pre závesné WC misy s roztečou montážnych skrutiek 180 mm, kapacita splachovania 4,5/3 l, 4/2 l 6/3 l, nohy rámu nastaviteľné v rozsahu 0 - 200 mm |
| Smer výstupu | Horizontálny vývod |
| Maximálne zaťaženie | 400 kg |
| Upevnenie záchodovej dosky | Univerzálna montáž |
| Hmotnosť (kg) | 0,03 kg |
| Kód produktu | 8433290759624 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








