DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- WC
- Podomietkové WC súpravy
- Roca Nora podomietková toaletná súprava 35 cm
Roca Nora podomietková toaletná súprava 35 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Roca Nora podomietková toaletná súprava 35 cm3-7 dní240,72 €195,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podomietková toaletná súprava Roca Nora je veľmi rozsiahla. Obsahuje rám, záchodovú misu, antibakteriálne sedadlo a tlačidlo na vypúšťanie vody. Vďaka tomu získate funkčný produkt do vašej kúpeľne. Kompletnú sadu môžete pripevniť na stenu alebo podlahu. Pomaly sa zatvárajúce sedadlo tiež znižuje hluk po použití toalety.
Vlastnosti a výhody
Podomietková toaletná súprava Roca Nora 35 cm je produkt, bez ktorého si len ťažko predstaviť funkčnú kúpeľňu či toaletu. Sada obsahuje všetko potrebné na montáž. Nájdete rám pripevnený k podlahe alebo stene. Okrem toho produkt obsahuje aj pomaly zatváracie a antibakteriálne sedadlo, záchodovú misu a gombík. Celé to pôsobí univerzálne vďaka bielej farbe. Podomietková toaletná súprava Roca Nora je úzky rám, ktorý je vhodný do malých miestností. Tento výrobok zo série Nora sa bude hodiť do každej kúpeľne: modernej aj tradičnej. Sortiment predajní Castorama zahŕňa veľký výber dostupných produktov. Môžete použiť hotové súpravy alebo si vybrať všetky potrebné prvky sami.
- Antibakteriálne WC sedadlo Duroplast slim
- Úzky rám
- Bezprírubové
- Kompletná podomietková súprava
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Roca |
| Hĺbka produktu | 335 mm |
| Šírka produktu | 370 mm |
| Výška produktu | 540 mm |
| Podrobnosti o záruke | 5 rokov na keramiku, plniaci ventil a splachovací mechanizmus, 10 rokov na rám rámu a tesnosť nádrže, 2 roky na sedadlo a ostatné prvky |
| séria | Brloh |
| Zahrnuté | WC misa (54 x 37 x 33,5 cm), sedátko s mäkkým zatváraním, skrytý rám (35 x 17 x 115 cm) a chrómové tlačidlo |
| Hmotnosť (kg) | 32,5 kg |
| Farba | Biela keramika, chrómový gombík |
| Kód produktu | 8433290602227 |

1850 + recenzí










