DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Koberce a koberčeky
- Rohožka Porto 36,5 x 58 cm kolesá
Rohožka Porto 36,5 x 58 cm kolesá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rohožka Porto 36,5 x 58 cm kolesá3-7 dní9,69 €7,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte odolnú rohožku? Prezentovaný model vyrobený z gumy zostane v perfektnom stave po dlhú dobu, aj keď sa často používa. Je čiernej farby, takže rôzne nečistoty zostávajú neviditeľné. Má protišmykové vlastnosti, vďaka čomu je obzvlášť funkčný. Môžete ho použiť vo vnútri aj mimo budovy.
Vlastnosti a výhody
Nemáte radi, keď sa vám do bytu dostane piesok pod topánky? Prezentovanú rohožku umiestnite pred vchodové dvere, čo vám umožní ľahko očistiť topánky od nečistôt. S jeho odolnosťou budete spokojní, pretože je vyrobený z gumy a je odolný voči mechanickému poškodeniu. Úspešne si ho prispôsobíte svojim potrebám – možno ho použiť vo vnútri aj mimo budovy. Predmet ľahko zladíte s okolitým aranžmánom, pretože je v univerzálnej čiernej farbe, ktorá sa skvele kombinuje s mnohými ďalšími farbami. Má protišmykové vlastnosti, čo uľahčuje používanie produktu. Hľadáte funkčné doplnky, ktoré vám pomôžu udržať poriadok vo vašom okolí? Ponúkaná rohožka nesmie chýbať vo vašom byte.
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Pre vnútorné a vonkajšie budovy
- Má protišmykové vlastnosti
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 58 cm |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 36 cm |
| Hrúbka (cm) | 1 cm |
| Hmotnosť (kg) | 1 kg |
| séria | Porto |
| Farba | čierna |
| Materiál | Gum |
| Kód produktu | 5907736255528 |

1850 + recenzí










