DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Umývadlá na dosku
- Sepio umývadlo na dosku 45 x 32 cm zlaté
Sepio umývadlo na dosku 45 x 32 cm zlaté
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sepio umývadlo na dosku 45 x 32 cm zlaté3-7 dní148 €120,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Umývadlo Sepio na dosku 45 x 32 cm zlaté spája funkčnosť a estetiku. Ideálne do moderných interiérov. Výrobok vám umožňuje voľne umiestniť umývadlo a poklepať na dosku. To vám ponecháva voľnosť pri usporiadaní tejto časti kúpeľne. Keramika, z ktorej je drez vyrobený, zaručuje odolnosť proti poškriabaniu.
Vlastnosti a výhody
Umývadlo Sepio na dosku 45 x 32 cm zlaté je produkt, ktorý určite osloví ľudí, ktorí chcú spojiť funkčnosť s estetikou. Vyrobené z tenkostennej keramiky dodáva umývadlu ľahkosť a umožňuje vytvorenie presne definovaných tenkých hrán. Tento materiál poskytuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu, ako je čalúnenie, triesky a škrabance. Preto bude vyzerať perfektne aj mnoho rokov po inštalácii. Kompaktné rozmery výrobku znamenajú, že ho bez problémov zmestíte aj do malej kúpeľne. Umývadlo na dosku Sepio gold sa tiež ľahko udržiava v čistote. Nemusíte používať špeciálne a agresívne prípravky. Pozrite si ďalšie modely umývadiel na dosku dostupné v našej ponuke!
- Moderný štýl
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Funkčné
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Sepio |
| Hĺbka produktu | 320 mm |
| Šírka produktu | 450 mm |
| Výška produktu | 175 mm |
| séria | Kruh |
| Typ umývadla | Pracovná doska |
| Hmotnosť produktu | 9 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biele zlato |
| Kód produktu | 5901583508233 |

1850 + recenzí









