DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura 50 cm zelená
Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura 50 cm zelená
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura 50 cm zelená3-7 dní112,40 €91,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Umývadlová skrinka Mirano Azzura zelená je dokonalým doplnkom interiéru modernej kúpeľne. Produkt spája elegantný vzhľad a funkčnosť. Do skrinky ľahko zmestíte potrebnú kozmetiku a doplnky. V hornej zásuvke je už vyrezaný otvor pre sifón. Zásuvky s funkciou tlakového otvárania uľahčujú používanie nábytku
Vlastnosti a výhody
Ak chcete svojej kúpeľni dodať trochu farby, pomôže vám to dosiahnuť zelená umývadlová skrinka Mirano Azzura 50 cm. Zaujímavá farba robí z prvku estetický doplnok k zariadeniu miestnosti. Zásuvky s funkciou tlakového otvárania sa pohodlne používajú a sú dostatočne priestranné. Vrchná zásuvka má už otvor na sifón, takže si ho nemusíte vyrábať sami. Zelená skrinka pod umývadlo Mirano Azzura je vyrobená z odolnej MDF a drevotriesky. Vďaka tomu si dlho zachováva svoj tvar a vyzerá skvele. Matný povrch pôsobí veľmi elegantne a nebudú na ňom viditeľné odtlačky prstov. Zostavenie prvku pre vás nebude problém. Pozrite si aj ďalšie položky zo série Azurra
- Horná zásuvka s otvorom pre sifón
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 350 mm |
| Šírka produktu | 460 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Azzura |
| Zahrnuté | kabinet |
| Hmotnosť produktu | 17 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Skončiť | Matný |
| Kód produktu | 5908271111041 |

1850 + recenzí









