DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Závesné skrinky do kúpeľne
- Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura 65 cm zelená
Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura 65 cm zelená
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura 65 cm zelená3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Umývadlová skrinka Mirano Azzura zelená bola navrhnutá a vyrobená s dôrazom na najmenší detail. Ide o odolný kus nábytku s odkladacou funkciou, ktorý vám pomôže udržať poriadok v kúpeľni. Segment sa ľahko montuje a môžete to urobiť sami. V našom sortimente nájdete aj ďalšie verzie skríň série Azzura
Vlastnosti a výhody
Skrinka pod umývadlo Mirano Azzura 65 cm zelená je skvelým riešením do každej kúpeľne. Bude dobre fungovať v modernom aj klasickom aranžmáne. Nábytok je vyrobený z kvalitných materiálov ako drevotrieska a MDF. Toto riešenie robí štruktúru odolnou a zachová si svoje vlastnosti po celé roky. Estetickou hodnotou je precízny povrch laku, ktorý dodáva matný efekt. Zelená skrinka pod umývadlo Mirano Azzura sa jednoducho používa - zásuvky sa otvárajú stlačením. Tento model je vhodný na zavesenie na stenu. Vyniká otvorom pre sifón, ktorý sa nachádza v zásuvke a priestranným úložným priestorom. V našej predajni nájdete aj ďalšie modely skriniek zo zaujímavej série Azzura
- Horná zásuvka s otvorom pre sifón
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesná skriňa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 350 mm |
| Šírka produktu | 610 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Azzura |
| Zahrnuté | kabinet |
| Hmotnosť produktu | 20 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Skončiť | Matný |
| Kód produktu | 5908271111058 |

1850 + recenzí











