DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Skrinka pod umývadlo Mirano Paleo, 50 cm, biela
Skrinka pod umývadlo Mirano Paleo, 50 cm, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrinka pod umývadlo Mirano Paleo, 50 cm, biela3-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela skrinka pod umývadlo Mirano Paleo nájde uplatnenie v každej kúpeľni. Táto skrinka je určená na inštaláciu pod umývadlo. Sada obsahuje dve dekoratívne zmesi, z ktorých si môžete vybrať. Skriňa sa ľahko skladá. Vďaka lakovaným predným dielom pôsobí esteticky. Pánty sú vybavené systémom tichého zatvárania. Na jeho výrobu boli použité odolné materiály.
Vlastnosti a výhody
Skrinku pod umývadlo Mirano Paleo 50 cm biela je možné použiť na vybavenie kúpeľne. Môžete ho nainštalovať pod umývadlo. To vám umožní efektívne využiť priestor v miestnosti. Skriňa je vyrobená z drevotriesky. Predné strany sú upravené lakom, ktorý dodáva lesk, estetický vzhľad a chráni ich pred vlhkosťou. Umývadlová skrinka Mirano Paleo biela sa jednoducho montuje. Sada obsahuje dve dekoratívne rolety na výber v čiernej a bielej farbe. Dodajú tomuto kusu nábytku estetický vzhľad. Produkt série Paleto je vybavený aj pántami s tichým zatváraním. Skrinka poskytuje dostatok úložného priestoru. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho iného kúpeľňového nábytku.
- Jednoduchá montáž
- Lakované predné strany
- Pánty dverí s tichým zatváraním
- Sada obsahuje dve dekoratívne zmesi, z ktorých si môžete vybrať
- Neobsahuje príslušenstvo na montáž na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | kabinet |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Mirano |
| Hĺbka produktu | 342 mm |
| Šírka produktu | 458 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Paleo |
| Typ dverí | Dvojité |
| Počet dverí | 2 |
| Hmotnosť (kg) | 11 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5908271111607 |

1850 + recenzí











