DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Skrinka pod umývadlo Mirano Vena, 50 cm, biela
Skrinka pod umývadlo Mirano Vena, 50 cm, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrinka pod umývadlo Mirano Vena, 50 cm, biela3-7 dní103,58 €84,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skrinka pod umývadlo Mirano Vena je moderný kus nábytku nevyhnutný v každej kúpeľni. Je vyrobená z nábytkovej dosky vo vysokom lesku a vybavená chrómovými úchytkami. Skrinka je určená na zavesenie do kúpeľne. Vďaka priloženému návodu a montážnym prvkom si ho ľahko zložíte sami a prispôsobíte si ho do vašej kúpeľne.
Vlastnosti a výhody
Skrinka pod umývadlo Mirano Vena 50 cm biela je ako stvorená do modernej kúpeľne. Je vyrobený z nábytkovej dosky s vysoko lesklým povrchom. Pochrómované rukoväte mu dodávajú elegantný vzhľad. Vďaka tomu sa skrinka hodí k minimalistickému štýlu. Vďaka univerzálnej bielej farbe však bude vyzerať dobre v každom interiéri. Skrinka je určená na zavesenie. Je to stabilný podstavec pod malé umývadlo od akéhokoľvek výrobcu - má univerzálnu veľkosť. Skrinka pod umývadlo Mirano Vena je vybavená mechanizmom tichého zatvárania. Môžete si ho jednoducho nainštalovať sami. Sada obsahuje všetky potrebné montážne prvky. Skontrolujte si aj to, aký ďalší nábytok zo série Vena si môžete vybrať do kúpeľne.
- Mäkké zatváranie
- Vysoký lesk
- Chrómované rukoväte
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka produktu | 380 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| Zahrnuté | skrinka, montážna taška |
| Hmotnosť (kg) | 20 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5908271109581 |

1850 + recenzí









