DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Skrinka pod umývadlo Mirano Vena, 60 cm, biela
Skrinka pod umývadlo Mirano Vena, 60 cm, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrinka pod umývadlo Mirano Vena, 60 cm, biela3-7 dní118,29 €96,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaný kus nábytku slúži na doplnenie vybavenia kúpeľne - s jeho pomocou môžete esteticky dokončiť umývadlo, čím získate funkčný úložný priestor. Skrinka je ako stvorená na uloženie rôznych doplnkov, kozmetiky a čistiacich prostriedkov, ktoré vám umožnia jednoducho udržiavať poriadok v kúpeľni či toalete. Biele prevedenie sa hodí k mnohým aranžmánom.
Vlastnosti a výhody
Skrinka pod umývadlo zo série Vena sa používa ako prvok vybavenia kúpeľne - umožňuje montáž spodnej strany umývadla spolu s odtokom. Má bielu farbu, ktorá sa perfektne kombinuje so širokou škálou iných farieb. Prípravok poskytne dokonalé podmienky na skladovanie čistiacich prostriedkov, kozmetiky alebo čistiacich prostriedkov, takže si môžete ľahko udržiavať poriadok v kúpeľni. Model v minimalistickom štýle sa bude skvele hodiť do modernej miestnosti. Skrinku môžete ľahko zavesiť na stenu pomocou jednoduchých nástrojov a rýchlo vykonať plánovanú prácu. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne druhy tohto produktu, takže si úspešne vyberiete model, ktorý bude vo vašej kúpeľni najlepšie fungovať.
- Vysoko kvalitný lak
- Pevné a odolné kovania
- Jednoduchá montáž
- Mäkké zatváranie
- Frézované čelá zásuviek
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka produktu | 160 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 615 mm |
| Zahrnuté | Rukoväte, systém tichého zatvárania |
| Hmotnosť (kg) | 23,3 kg |
| Farba | biely |
| Materiál čela zásuvky | Laminovaná drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF). |
| Materiál bočného panelu | Drevotrieska |
| Materiál zadného panelu | Drevotrieska |
| Kód produktu | 5908271108225 |

1850 + recenzí











