DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 50 cm, antracit
Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 50 cm, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 50 cm, antracit3-7 dní103,58 €84,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitová umývadlová skrinka Mirano Vika vám umožní usporiadať konkrétny priestor pod umývadlom. Vďaka nemu bude vaša kúpeľňa uprataná – je dostatočne priestranná, aby sa do nej zmestilo množstvo čistiacich prostriedkov a uterákov. Vďaka sivému, lesklému laku nábytok vyzerá skvele - najmä v kombinácii s ďalšími prvkami zo série Vika.
Vlastnosti a výhody
Chcete čo najlepšie využiť všetok dostupný priestor vo vašej kúpeľni? Vyberte si tie správne zariaďovacie prvky, ako je umývadlová skrinka Mirano Vika 50 cm antracit. Vďaka dokonalému prispôsobeniu tvaru umývadla vám skrinka umožní odkladať pracie prostriedky, uteráky a iné užitočné predmety na mieste, kde by žiadny iný kus nábytku dobre neplnil svoju funkciu. Skrinka pod umývadlo Mirano Vika antracit je vyrobená z MDF a nábytkovej dosky, čo zaručuje jej dlhú životnosť. Lakovaný povrch vo vysokom lesku a chrómované úchytky dodávajú interiéru šik a eleganciu. Systém mäkkého zatvárania spríjemňuje každodenné používanie kúpeľne. Pozrite si aj ďalší nábytok zo série Vika.
- Mäkké zatváranie
- Lesklý lak
- Chrómované rukoväte
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka produktu | 360 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 460 mm |
| Hmotnosť (kg) | 16 kg |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 5908271110365 |

1850 + recenzí










