DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 50 cm, biela
Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 50 cm, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 50 cm, biela3-7 dní103,58 €84,21 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela skrinka pod umývadlo Mirano Vika je kus nábytku moderného vzhľadu. To zabezpečuje okrem iného lesklý lak, ktorým bola skriňa dokončená. Je vybavená aj chrómovými úchytkami a systémom tichého zatvárania. Produkt vám umožní využiť priestor pod umývadlom. Poskytne dostatok priestoru pre pohodlné uloženie vecí každodennej potreby.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte spôsob, ako optimálne využiť priestor pod umývadlom? Skrinka pod umývadlo Mirano Vika 50 cm biela vám pomôže správne uskladniť všetko potrebné príslušenstvo, kozmetiku a čistiace prostriedky. Vyznačuje sa módnym dizajnom, vďaka ktorému sa skvele hodí najmä do moderných aranžmánov. Chrómované úchytky a povrch pokrytý bielym, lesklým lakom pôsobia mimoriadne elegantne a umožňujú opticky zväčšiť malú kúpeľňu. Systém tichého zatvárania eliminuje nepríjemné kliknutia a klepania. Biela skrinka pod umývadlo Mirano Vika vyzerá skvele v kombinácii s ostatným nábytkom z rovnakej série. Pozrite si aj ďalšie estetické umývadlové skrinky dostupné v našej ponuke.
- Mäkké zatváranie
- Lesklý lak
- Chrómované rukoväte
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka produktu | 360 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 460 mm |
| Hmotnosť (kg) | 16 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5908271110310 |

1850 + recenzí










