DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 65 cm, antracit
Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 65 cm, antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 65 cm, antracit3-7 dní115,35 €93,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitová umývadlová skrinka Mirano Vika je spôsob, ako si funkčne zariadiť kúpeľňu. Skrinka je povrchovo upravená lesklým lakom. Je vybavená chrómovými úchytkami. Celé to pôsobí veľmi elegantne a moderne. Nábytok je navyše vybavený mechanizmom tichého zatvárania. Výrobok je vyrobený z odolných materiálov, ktoré dobre znášajú vlhkosť.
Vlastnosti a výhody
Antracitová umývadlová skrinka Mirano Vika 50 cm je dokonalým riešením do každej modernej kúpeľne. Je vyrobený z nábytkovej dosky a MDF dosky. Ide o odolné materiály, ktoré dobre znášajú vlhkosť. Navyše sú upravené lesklým sivým lakom. Vďaka tomu je nábytok série Vika ešte lepšie chránený pred podmienkami, ktoré v tejto miestnosti panujú. Skrinka pod umývadlo Mirano Vika antracit je vybavená chrómovými úchytkami. Spolu so svojou farbou a povrchovou úpravou vytvára veľmi moderný vzhľad a zaisťuje veľkú eleganciu nábytku. Mechanizmus tichého zatvárania zaisťuje pohodlie pri jeho používaní. Tento produkt vám umožní efektívne využiť priestor pod umývadlom. Ďalšie farby alebo veľkosti skriniek nájdete v ponuke predajne Castorama.
- Mäkké zatváranie
- Lesklý lak
- Pochrómované rukoväte
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka produktu | 360 mm |
| Šírka produktu | 650 mm |
| Výška produktu | 610 mm |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 5908271110372 |

1850 + recenzí









