DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňový nábytok
- Skrine pod umývadlo
- Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 65 cm, biela
Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 65 cm, biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skrinka pod umývadlo Mirano Vika, 65 cm, biela3-7 dní97,69 €79,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biela umývadlová skrinka Mirano Vika je produktom snov do modernej kúpeľne. Je vyrobený z odolných materiálov upravených lesklým lakom. Pochrómované úchytky dodávajú skrinke elegantný a moderný charakter. Nábytok je vybavený aj mechanizmom tichého zatvárania, ktorý zvyšuje komfort pri jeho používaní.
Vlastnosti a výhody
Chcete dobre využiť každý dostupný priestor v kúpeľni? Dobrou voľbou preto bude umývadlová skrinka Mirano Vika 50 cm biela. Vďaka nej si budete môcť zabezpečiť miesto na odkladanie predmetov pod umývadlom. Nábytok zo série Vika sa navyše vyznačuje estetickým vzhľadom. Zabezpečuje to povrchová úprava lesklým lakom a biela farba nábytku. Vďaka pochrómovaným úchytkám to celé pôsobí veľmi esteticky a moderne. Skrinka pod umývadlo Mirano Vika 50 cm biela je vyrobená z MDF a nábytkovej dosky. Ide o odolné materiály, ktoré budú dobre fungovať v kúpeľni. Tiché zatváranie zase výrazne zvýši komfort používania nábytku. Iné veľkosti, typy nábytku a ich farby nájdete v sortimente predajní Castorama.
- Mäkké zatváranie
- Lesklý lak
- Chrómované rukoväte
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skrinka pod umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka produktu | 360 mm |
| Šírka produktu | 650 mm |
| Výška produktu | 610 mm |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5908271110327 |

1850 + recenzí










